Hakkımızda
Kurumsal
» Hakkımızda
» Misyon & Vizyon
» Belgelerimiz
» Kariyer
 
 
 
 
 
TATLOG, Memişoğlu Grup bünyesinde firmaların ürünlerinin tam güvenli ortamda depolamak, ürünlerin değerini korumak ve lojistik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mersin’de kurulmuştur.

Son teknoloji ile kurulmuş olan Gümrüklü ve Gümrüksüz Soğuk Hava ve Kuru ürün depolama tesisimiz, tam müşteri memnuniyetini hedef alarak, dünya standartlarında, her türlü malın depolanmasına uygun olarak dizayn edilmiştir. Antrepomuz Mersin limanına 10 km. mesafede olup Mersin Gümrük Müdürlüğüne bağlı A Tipi GENEL ANTREPO ve SERBEST DEPO ile hizmet vermektedir.

Tesisimiz toplamda 30.000 m2 kapalı alan 15.000 m2 açık alan olmak üzere gıda sanayi, kimya sanayi, inşaat yapı sanayi, tekstil sanayi, kağıt sanayi, elektronik ve otomotiv yan sanayi ve bir çok sektöre hizmet vermektedir. Mersin’de bulunan antrepomuzda transit, ihracat ve aktarma hizmetlerine uygun; tecrübeli personelimiz ve teknolojik olarak üstün donanım kapasitemiz ile son derece hızlı ve kaliteli hizmet sunulmaktadır. Antrepo rejimi kanunu çerçevesinde müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre değişebilen, ürüne ve firmaya özel hizmet üretebilme esnekliğimiz bulunmaktadır.

Mersin’de kurulu entegre lojistik merkezimiz hizmet verdiği firmalara sunduğu lojistik çözümlerle bölgedeki açığı kapatmayı ve bu alanda tüm lojistik ihtiyaçlarınızı profesyonel ekibimizle son derece hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.
 
  TATLOG Lojistik © Tüm hakları saklıdır. Tasarım & Uygulama: SiteKlik TATLOG bir MEMİŞOĞLU GROUP iştirakidir